Zítra v úterý 2. června vás zveme k veřejné debatě na téma současnost hornodubnského obchodu. Je pro nás důležité, jak vnímáte vznik a existenci bezobslužné prodejny cca ¾ roku od jejího otevření - Váš názor je pro nás důležitý, přijďte nám ho říct – chodíte sem nakupovat? Proč ano a proč ne. Vyhovuje vám sortiment, co navrhujete dělat jinak, co mám schází a co přebývá. Společné setkání se uskuteční v úterý 2. června 2026 od 18 hodin v budově obecního úřadu.
Na sobotu 6. června jsem připravili další sousedské setkání – tentokrát s názvem Cesta za pitnou vodou. Během komentované prohlídky a procházky navštívíme vrty, ze kterých čerpáme vodu + vodárnu a úpravu vody + přírodní koupaliště Nadymač + přečerpávací stanici zajišťující stabilní dodávku vody. Dozvíte se jak, celý systém funguje, kolik péče a technologií je potřeba k zajištění naší kvalitní pitné vody. Trasa je dlouhá necelé tři kilometry a povede převážně po zpevněných lesní cestách. Začátek je v 9:30 a sraz je u parkoviště u Sklárny/BROKIS na sídlišti Janštejn.
Pondělí 8:00 - 11:00, 12:30 - 17:00
Středa 8:00 - 11:00, 12:30 - 17:00
Jiné dny a časy dle telefonické dohody